Telefon ! 0216 461 97 98

Web Tasarımı

Güncel, Özgün ve Profesyonel

Web Tasarım Fabrikası, hedeflenen amaca uygun olarak firmanızın ürün ya da hizmetlerini potansiyel müşterilere tanıtmak ve pazarlamak amacıyla özgün web siteleri oluşturur.

Kullanılan tüm grafik animasyon ikon ve görsellerin birbiriyle uyumlu ve mümkün olan tüm güncel tarayıcı ve elektronik cihazlarda işlevsel olarak kullanılabilecek özelliklere sahip olması amaçlanarak tasarlanır.

Web Tasarım Fabrikası, tüm web tasarım projeleri için standartlaşmış ve geliştirilmiş rutin süreçleri başarıyla geçerek sonuca kısa ve hatasız ulaşmaya çalışmaktadır, bu çerçevede web tasarıma başlamadan önce firmanızı incelemekte ve firmanızın sağladığı hizmet ve ürünlerin derin analizi yapılarak doğru web sitesi için gereken materyal ve ihtiyaçları belirler.

Bu aşamada sizinle ortak pazarda çalışan rakipleriniz global ölçekte araştırılarak benzer ve faydalı işlevsel özelliklerin listesi yapılarak ihtiyaçlar karşılanır bu aşamada firmanıza özgün varsa logo, firmanın ürün resimler ve firmaya özgün resimler müşteri tarafından bizlere ulaştırılması beklenmektedir. Web sitesinin tasarım ve yapım aşamasında şüphesiz görsellerin önemi büyüktür ancak burada bir o kadar değerli diğer unsurlarda konu başlıkları ve bu başlıklara uygun özgün ve benzersiz içeriklerin oluşturulması gelmektedir, web sitesi içerikleri oluşturulurken Google’ un bir servisi olan Google Keywords Planner referans alınarak metinler ve içeriğin oluşturulması sağlanmaktadır.

Yeni web sitesi tasarlanırken oluşturulan görsellerin ve tasarımların başta Google yönergeleri olmak üzere mümkün olan tüm arama motorlarının yönerge ve tavsiyelerine uygun olarak tasarlamakta mobil cihazlara yüzde yüz uyumlu ve kullanıcı deneyimini zirveye taşıyacak şekilde tasarlamaktayız.

Web Tasarımı sizi ve işletmenizi Dünya’ya olan pencerenizdir, her geçen gün şartların zorlaştığı ve rakiplerin çoğaldığı piyasa koşullarında sizlere amaca uygun ve ulaşılabilir kaliteli web siteleri tasarlıyor. Yüksek hızlı ve güvenli sunucularımızda yayınlıyoruz.

web-tasarimi

Nasıl Olmalı?

Web sitenizin nasıl olması gerektiğine sizin yada başkalarının görsel kaygılarından çok arama motorlarının yönergeleri ve sürekli değişmekte olan kullanıcı deneyimleri referans alınması doğru olandır, hızlı erişilebilen mobil deneyimi kullanıcılara sorunsuz yansıtan web sitesi başarılı kabul edilmektedir.

Bunun dışında çok önemli bir nokta daha var ki oda yönetim paneline sahip olan bir web tasarımıdır, bu sayede basit görsel kurallara uyarak web sitenizi sürekli güncel tutmanızı sizde kimseye bağlı kalmadan sağlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

İşletmeniz için ihtiyacınız olan web sitesi tasarımı için bizimle bağlantıya geçin bu sayede istediğiniz amaca uygun web sitesine ulaşılabilir mantıklı fiyatlarla sahip olabilir ihtiyaçlarınızı belirliyebilirsiniz.

E-posta[email protected]

Arayın! +90 216 461 97 98