Telefon ! 0216 461 97 98

SUNUCU VE HOSTİNG

Hızlı Güvenilir ve Yedekli

Web Tasarım Fabrikası olarak, Türkiye ve Avrupa lokasyonlu sunucularımızdan faydalanabilirsiniz, Sunucularımız güncel sürümler ile sürekli güncellenmekte, SSD disk ve Xeon işlemciyle web siteleriniz süper hızlı açılırken periyodik yedekleme ile sürekli yedeklenmektedir. Sahip olduğu donanımsal ve yazılımsa firewall servisi sayesinde başta DDOS saldırıları olmak üzere kötü niyetli hackerlerden korunmuş olursunuz.

Sunucularımızda işlemci ram ve disk kullanımının yanı sıra network hareketleri gözlemlenmekte, kayıtlı log lama sistemi sayesinde olası kötü sürprizlerin önüne geçiyoruz, sizlere sürekliliği olan ve güvenli bir sunucu hizmeti vermek için 7/24 çalışıyoruz.

web-sitesi-sunucusu

Kesintisiz E-posta Sunucuları

Geneli itibariyle küçük ve orta boyutlarda hizmet veren işletmelerin e-posta sunucuları web sitelerinin barındığı sunucularda olurken bu tarz barındırmanın güvenlik ve kullanımında büyük zafiyetler yaşanmaktadır,

Web Tasarım Fabrikası e-posta sunucularını Yandex Connect ve Google Apps servisleri üzerinden yürütmektedir.

Kullandığımız size özel çözümler ile maliyetlerinizi optimum seviyede tutarak en iyi ve hızlı hizmeti almanızı sağlıyoruz, E-posta sunucularımız yıl içerisinde 100/99,9 oranında ulaşılabilme garantisiyle çalışırken güvenliğiniz için 0 spam garantisini gururla sunuyoruz.

Bize Ulaşın

İşletmeniz için ihtiyacınız olan web sitesi tasarımı için bizimle bağlantıya geçin bu sayede istediğiniz amaca uygun web sitesine ulaşılabilir mantıklı fiyatlarla sahip olabilir ihtiyaçlarınızı belirliyebilirsiniz.

E-posta[email protected]

Arayın! +90 216 461 97 98