Telefon ! 0216 461 97 98

Google İşletme Kaydı

İşletmenizi Google Haritalarına Kaydedin
Google’ın en popüler servislerinden biri olan Google haritaları ile entegre çalışan Google işletme kaydı sayesinde işletmenizi konumu itibari ile ulaşabilir pozisyonda olan nitelikli kullanıcıların size ulaşmasını sağlamaktadır, Google işletme kaydı sayesinde müşterileriniz adresinizin tam konumunu öğrenebilir navigasyon servisi ile kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz, bunun yanında Google işletme kaydı sayesinde daha önce sizden ürün yada hizmet alan kullanıcıların yorumlarını okuyabilir ve işletmenizin daha önce müşterilerine yaşattığı deneyimler hakkında fikir edinebilirler.
 
Google harita kaydı sayesinde işletmenizin özgün haberleri ve resimleri sizin ya da müşterileriniz tarafından paylaşılarak daha detaylı bilgi almaları sağlanabilmektedir. Web tasarım ya da SEO danışmalığı alan müşterilerimize Google harita kaydı ücretsiz sağlanmaktadır, Şubelerin ve toplu adres kayıtları için bizimle iletişime geçebilirsiniz,

Google işletme yada harita kaydı tamamen ücretsiz bir servistir.

Telefon ile yada e-posta yoluyla kendini Google çalışanı olarak tanıtan ve yıllık yada kayıt ücreti talep eden kişi yada kişilerin iyi niyetli olmadıkları bilinmelidir.

google-harita-kaydi-servisi

Google Haritalarından Faydalanın

Google’ın işletmeler için benzersiz olarak sunduğu servis olan Google işletme kaydı servisi sayesinde belitmiş olduğunuz servis alanınızı belirleyerek size uygun konumdaki kullanıcıların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz Google işletme kaydınızı tamamlayarak profesyonel olarak işletmenizi ürün ve hizmetlerinizin en doğru şekilde tanıtımını yaparken kullanıcıların sorularına yönlendirici cevaplar vererek ilgili ve müşterisini bekleyen bir işletme sahibi olarak daha çok potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz.

Google işletme kaydı yaparken iletişim bilgilerinin yanı sıra web sitenizin adresi gibi firmanın özgün bilgilerini daha detaylı görüntüleyebilecek alanları müşterilerinize sunabilirsiniz, Google işletme kaydı ile sizin belirlediğiniz mekânın iç ve dış resimlerinin yanı sıra müşterilerinizin paylaştığı resimler sayesinde işletmeniz hakkında daha çok bilgi vermeniz kolaylaşacaktır.

Web Tasarım Fabrikası ile profesyonelce hazırlanmış Google işletme kaydı sayfaları ile rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

İşletmeniz için ihtiyacınız olan web sitesi tasarımı için bizimle bağlantıya geçin bu sayede istediğiniz amaca uygun web sitesine ulaşılabilir mantıklı fiyatlarla sahip olabilir ihtiyaçlarınızı belirliyebilirsiniz.

E-posta[email protected]

Arayın! +90 216 461 97 98