Telefon ! 0216 461 97 98

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Benzersiz, Popüler ve Düzenli

Sosyal medya yönetimi kavramı, şirketler için artık tanıtım pazarlama ve marka bilinirliğinin sağlanabildiği yerel ve uluslararası alanda faaliyetlerini sergiliye bildiği mecraların başında gelmektedir, sosyal medya yönetimi aslında paylaşım yapmaktan çok daha fazlası olmakla birlikte itibar yönetimi olarak da kullanılmaktadır.

Facebook, Instagram, Twitter başta olmak üzere işletmeniz için yapacağınız paylaşımlar kısa zamanda ilgili potansiyel müşterilerle etkileşim kurabilmekte verilen cevap ve yorumların kitlelere ulaşması sağlanmaktadır, sosyal medya hesaplarınızın kurumsal yönetimi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

sosyal-media-yonetim

Sosyal Medya Yönetimi Yapılırken !

Sosyal medya yönetiminde paylaşımların belirli düzenle yapılması gerekmektedir, zaman aralığı uzun olan paylaşımlar ya da çok sık takipçileri sıkan paylaşımlar yapılması hatalıdır.

Uzmanların fikir birliği yaptığı paylaşım sıklığı haftalık en az 2 en fazlada 3 adet paylaşımdan ibaret olması doğru olduğu yönündedir, paylaşımları yaparken bu sosyal medya yönetimi kriterleri mutlaka dikkate almakta fayda vardır.

Sosyal medya yönetiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli konuda paylaşım yapılan materyallerin ve içeriğin çözünürlüğü ve boyutlarıdır, tüm sosyal medya hesaplarının paylaşım yapılacağı mecraya uygun olarak paylaşılması kritik öneme sahiptir.

Bize Ulaşın

İşletmeniz için ihtiyacınız olan web sitesi tasarımı için bizimle bağlantıya geçin bu sayede istediğiniz amaca uygun web sitesine ulaşılabilir mantıklı fiyatlarla sahip olabilir ihtiyaçlarınızı belirliyebilirsiniz.

E-posta[email protected]

Arayın! +90 216 461 97 98