Telefon ! 0216 461 97 98
seo-analiz

Tercihlerinizi Doğru Yapın

Web siteniz yayına girdiği andan itibaren arama motorlarının keşfine açık olarak taranmaya başlarlar, pek çok parametrenin değerlendirildiği bu tarama işlemi sonucunda web sayfanızın arama motorlarındaki konumu diğer ilgili web sitelerin (rakiplerin) değerine bağlı olarak arama motorlarında konumlanırsınız, işte kritik süreç burada bağlar konumunuz 1. Sayfanın ilk sıralarımı yoksa çok daha gerilerde mi?

Bu sorunun cevabı ilk sıralardaysa evet başarılı bir iş yapılmıştır, şimdi yapmanız gereken sadece yakın takipte kalarak mevcut konumunuzu koruyun ve arama motorlarında üst sıralarda yer almanın tadını çıkarın. Ancak bu biraz önce sorduğumuz sorunun cevabı hayır ise bizimle iletişime geçerek bu durumu lehinize çevirebilirsiniz.

seo-web-master-tools

Doğru Araçları Kullanıyoruz

SEO insanı vezirde eder rezilde eder bu ince çizgide doğru araçları kullanmanın önemini biliyoruz, Arama motorları optimizasyonu için başta Google yönergeleri olmak üzere arama motorları ve geçerliliği kanıtlanmış uluslararası standartlara bağlı kalarak web siteleri geliştiriyor ya da güncellemeleri bu doğrultuları karşılayacak şekilde düzenliyoruz.

SEO yönergeleri ve araçlarını Google Referanslarına bağlı olarak uyguluyor bu araçları kullanarak mevcut arama motorlarındaki pozisyonları hedefliyoruz

Mobil Uyumlu Web Siteleri

Gelişen ve değişen bir yapıya sahip olan internet kullanımı tercihleri günümüzde bazı web özelliklerini de mecburi olarak standartlaşmasını sağlamıştır bunlarda belki de en önemlisi de web sitenizin mobil cihazlara olan uyumluluğu buna responsive tasarım denilmekte ve ziyaretçilerinizin mobil cihazları kullanarak web sitenizi kullanmakta yaşadığı deneyimi kusursuzlaştırmak üzerine tasarlanmaktadır, responsive tasarıma sahip web siteleri mobil cihazlarda kolay görüntülenme ve kullanım deneyimini optimize etmektedir.

Google sıralamanıza etki edecek önemli bir başlık olan responsive tasarımlar web sitenizin Google sıralaması ve kullanımı için vazgeçilmezdir, Web Tasarım Fabrikası web sitelerinizin arama motorlarında istediğiniz konuma gelmesini sağlayacak responsive özelliğe sahip tasarımlar yapmaktadır.

seo-responsive-mobile-web-site

SEO Başarısı

Web sitenizin başarısı arama motorlarına uygunluğu ile doğru orantılıdır, arama  motorlarına uygun olarak düzenlenmiş kullanıcı deneyimini en üst seviyede tutulmasını sağlamayı amaçlayan bir web sitesi arama motorlarının kritik taleplerini karşılasa da diğer bir kritik öneme sahip olan web sitesinin hız optimizasyonu ve sunucu güvenliğidir, Web Tasarım Fabrikası yüksek hızda erişim sağlayan sunuculara sahiptir, sunucularımız paylaşımsız ve yüksek koruma özelliğine sahip olmasının yanında genel yedeklemeleri sayesinde her türlü kötü sürpriz e hazırdır.

Bize Ulaşın

İşletmeniz için ihtiyacınız olan web sitesi tasarımı için bizimle bağlantıya geçin bu sayede istediğiniz amaca uygun web sitesine ulaşılabilir mantıklı fiyatlarla sahip olabilir ihtiyaçlarınızı belirliyebilirsiniz.

E-posta[email protected]

Arayın! +90 216 461 97 98